You are currently viewing 7. urodziny!

7. urodziny!

  • Post published:16 stycznia 2023

Zapraszamy 10-tego lutego na świętowanie naszych urodzin! O 24:00 podamy dla Was Tort, a między 23:00 a 24:00 promocja na Specjala za 3zł, by móc wspólnie wnieść toast! Oprócz tego, przez całą noc browar za 6zł. Otwieramy od 18:00, bawimy się do rana!

Klub Wehikuł Czasu

To już 7 lat minęło odkąd pojawiliśmy się przy ul. Ducha Św. 6, nieopodal pomnika Mikołaja Kopernika, w centrum Toruńskiej starówki. Przetrwaliśmy pandemię, przez którą lokal musiał zostać zamknięty na parę miesięcy. Mimo to otworzyliśmy się ponownie z tą samą energią i gotowością do działania.

Staramy się wnętrzem dodać domowego klimatu, tak by każdy czuł się dobrze. Od samego początku zrezygnowaliśmy z puszczania eskowych hitów, ponieważ nasze serce jest w rock’n’rollu, latach 80′ i 90′, dopuszczamy alternatywę, szczególnie polską w której lubimy nowoczesne brzmienia współpracujące z tekstem. Zaobserwowaliśmy, ze przy starej dobrej muzyce można się naprawdę świetnie bawić, ponieważ większość ją zna i potrafi zintegrować parkiet.

Za barem wyselekcjonowaliśmy po kilka butelek z każdego rodzaju trunków. Od whiskey po słodkie bourbony, tequile czy słabsze likiery. Wódka najlepiej smakuje zmrożona, więc dbamy by zawsze był zapas w zamrażalce, a Jagermeister wychodzi prosto z mrożącego dozownika do kieliszka.

Nie ma u nas luksusów, złotych kanap ani kryształowych żyrandoli. Cenimy luz i prostotę. Razem z Wami tworzymy nasz lokal, to Wy oddajecie mu swoją energię, budując atmosferę. Cieszymy się, że przed nami kolejne lata działalności.

Do zobaczenia.